Voorzitter - Secretaris

Danny

Danny Uyttersprot

(COAST) 2016-2020

Zeedijk 37 bus 806 - 8430 Middelkerke

secretaris@zwemfedwvl.be

059/31 39 10 - 0485/84 81 70 

Ondervoorzitter

Tony Halsberghe

(GOLD) 2014-2018

Leopoldplein 12 - 8930 Menen

sportco@zwemfedwvl.be

0476/47 97 57

Penningmeester

Vacant

(Club)

adres

email

telefoon

Sportsecretaris

Greetje Dewitte

(ZTZ) 2016-2020

Fonteinestraat 33 - 8700 Tielt

sportsecretaris@zwemfedwvl.be

051/40 70 23 - 0478/98 77 73

Materiaalbeheer

Marian Lambertyn

(UZKZ) 2014-2018

Leegstraat 226

8780 Oostrozebeke

materiaalbeheer@zwemfedwvl.be

0486/78 12 61

 



Homologatie

Johan De Geeter

(ISWIM) 2016-2020

Oliedamstraat 6

8900 Ieper

homologatie@zwemfedwvl.be

0477/48 80 40

 

 

Events

Gunther de Meulenaere

(IKZ) 2017-2018

Odiel Spruyttestraat 32/1 - 8870 Izegem

events@zwemfedwvl.be

051/624168 - 0478/555120

Organisatie en coördinatie van onze evenementen

Contacten onderhouden met de andere disciplines

(WP, OW, Synchro, Masters)

Losse medewerkers

Jan Bartholomeus
⇒ Website
⇒ Splash Team en Meet Manager
webmaster@zwemfedwvl.be

Alain Ghyselbrecht
⇒ Splash Team en Meet Manager
alain.ghyselbrecht@telenet.be

Freddy De Bruyne
⇒ Goedkeuring voorprogramma's
⇒ Opleiding officials, e.d. ...
⇒ Taakverdeling kamprechter
freddy.de.bruyne@skynet.be