AANGEPAST WEGENS COVID 19

1° DAG: ZWEVEGEM (GOLD)   

Zondag 25 oktober 2020

  1. 200  m vrije slag meisjes            (11 – 12j) 
  2. 200  m vrije slag jongens            (11 – 12j)
  3. 200  m wisselslag gemengd         (9 – 10j)
  4. 200  m wisselslag meisjes          (11 – 12j)
  5. 200  m wisselslag jongens         (11 – 12j) 
  6. 100  m rugslag gemengd             (9 – 10j)
  7. 100  m schoolslag meisjes        (11 – 12j) 
  8. 100  m schoolslag jongens        (11 – 12j)
  9. 50  m vrije slag meisjes              (11 – 12j)
  10. 50  m vrije slag jongens             (11 – 12j)
  11. 400  m vrije slag gemengd          (9 – 10j)
  12. 400  m vrije slag meisjes           (11 – 12j)
  13. 400  m vrije slag jongens           (11 – 12j)
  14. 50  m rugslag meisjes                (11 – 12j)
  15. 50  m rugslag jongens                (11 – 12j)

2° dag: Kortrijk (KZK)

Zondag 22 november 2020

  1. 50 m vrije slag dames             (13j & +)   
  2. 50  m vrije slag heren             (13j & +)
  3. 400  m vrije slag dames         (13j & +)
  4. 400  m vrije slag heren           (13j & +) 
  5. 50  m rugslag dames              (13j & +)
  6. 50  m rugslag heren               (13j & +)
  7. 200  m vrije slag dames         (13j & +)
  8. 200  m vrije slag heren           (13j & +)
  9. 200 m wisselslag dames         (13j & +)
  10. 200  m wisselslag heren         (13j & +)
  11. 100  m schoolslag dames      (13j & +)
  12. 100  m schoolslag heren        (13j & +)  

3° dag: Waregem (KWZC)

Zaterdag 9 januari 2021

  1. 200  m rugslag dames
  2. 200  m rugslag heren  
  3. 200  m schoolslag gemengd      (9 – 10j) 
  4. 100  m vlinderslag dames  
  5. 100  m vlinderslag heren
  6. 100  m vrije slag gemengd        (9 – 10j)  

4° dag: Tielt (ZTZ

Zondag 31 januari 2021

  1. 100  m vrije slag dames
  2. 100  m vrije slag heren 
  3. 100  m schoolslag gemengd       (9 – 10j) 
  4. 50  m schoolslag dames
  5. 50  m schoolslag heren 
  6. 200  m vlinderslag dames
  7. 200  m vlinderslag heren  
  8. 200  m vrije slag gemengd         (9 – 10j)          

5° dag: Diksmuide (ZB)

Zondag 14 maart 2021

  1. 50 m vlinderslag dames
  2. 50  m vlinderslag heren
  3. 200  m rugslag gemengd           (9 – 10j)
  4. 200  m schoolslag dames
  5. 200  m schoolslag heren
  6. 100  m vlinderslag gemengd     (9 – 10j)
  7. 100  m rugslag dames
  8. 100  m rugslag heren
  9. 4 x 200 m vrije slag dames
  10. 4 x 200 m vrije slag heren  

Finaledag : ???? (PB)

Zondag 18 april 2021

De plaats waar de Finaledag doorgaat evenals het programma moeten nog vastgelegd worden.

De programma’s voor de 1ste en 2de dag zijn gebaseerd op het ‘VZF Handboek voor het inrichten van zwemwedstrijden - versie 14 september 2020’. 

De programma’s voor de 3de, 4de en 5de dag zijn indicatief en zullen nog worden aangepast/vervolledigd in functie van de evolutie van dit ‘VZF handboek’.